Wyjazd do Warszawy – relacja

Odwiedziliśmy Warszawę dnia 19 stycznia! Byliśmy m.in. w Microsoft, w którym spotkaliśmy grono zapalonych ludzi, zarażających nasz swoją pasją:
Czytaj dalej

Wyjazd do Warszawy

Wyjazd odbędzie się dnia 19.01 o godzinie 00.43 z dworca w Słupsku, powrót planowany jest o godzinie 23.50 tego samego dnia. Szczegółowy harmonogram wyjazdu znajduje się w zakładce Harmonogram.

Szkolenie z Office 365 – relacja

8 stycznia spotkaliśmy się z Panem Arturem Rudnickim (trenerem Microsoft), który pokazał nam jak wygląda praca z Office 365. Stworzyliśmy projektową witrynę, dowiedzieliśmy się czegoś więcej na temat poczty elektronicznej, oraz kalendarza. A dzięki „Office Online” nauczyliśmy się pracować nad dokumentami w grupie, udostępniając je. Warto również dodać, że każdy uczeń biorący udział w projekcie otrzymał darmowy abonament Office 365.

Szkolenie Office 365

8 stycznia o godzinie 10 w ZSO nr 2 (ul.Mickiewicza) odbędzie się szkolenie dotyczące Offica 365 z Panem Arturem Rudnickim z Microsoft Polska. W szkole zostanie udzielona informacja na temat sali w której odbędzie się szkolenie. W zajęciach biorą udział wszyscy uczniowie uczestniczący w projekcie.

Telekonferencja listopadowa

Dnia 18 listopada odbyła się telekonferencja z Panem Tomaszem Zawistowskim z Centrum Badań Kosmicznych PAN w Warszawie. Na Telekonferencji została poruszona głównie tematyka pierwszych satelitów wysłanych w kosmos. Dowiedzieliśmy się jak one wyglądały, jak wyglądał proces ich tworzenia, startu, oraz całego lotu.

Telekonferencja

Dnia 18.11.2015 o godz. 10:00 w Gimnazjum nr 4 w Słupsku odbędzie się telekonferencja z udziałem pana Tomka Zawistowskiego z Centrum Badań Kosmicznych w Warszawie. O godz. 9.00 przedyskutujemy czego oczekujemy od projektu.
Serdecznie zapraszamy 😉

Pan Stanisław w Słupsku

Scan001028 sierpnia 2015 r. z inicjatywy wydziału edukacji w Słupsku odbyło się spotkanie grupy organizacyjnej realizację projektu “Pan Stanisław” w Słupskich szkołach. Ustalono, że do projektu wraz z gimnazjalistami z Lęborka przystąpi dwudziestu uczniów z trzech słupskich szkół: Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 wraz z opiekunem p. Katarzyną Kalinowską, I LO z nauczycielem Mirosławem Brozisem oraz ZSP nr 1 z opiekunem p. Małgorzatą Stachyra- Kowalską.

Czytaj dalej